Zveme vás na den otevřených oken.

Asi se shodneme na tom, že nahradit původní dřevěná okna v našich bytech novými, bylo správné rozhodnutí. Nicméně i okno, jako každý výrobek, vyžaduje určitou péči, údržbu a servis. Pokud není okno (balkonové dveře) pravidelně servisováno, začínají problémy, které důvěrně známe – křídlo okna nedoléhá, klika nejde zcela zavřít, nebo jde, ale ztuha a silou, těsnění pořádně netěsní, atd..

Spolek Pro náš dům dlouhodobě na seminářích Inspirace pro váš bytový dům na tyto problémy upozorňuje a doporučuje řešení. Nyní, nabízíme i možnost praktické ukázky řešení běžně se vyskytujících problémů s okny formou Dnů otevřených oken přímo v prostorách svých kanceláří v administrativním Centru Veveří 102, 1. patro, dv. č. 131 a to ve dnech   24. 07. 2019, nebo   25. 07. 2019 vždy od 16 hodin.

Účast je zdarma.

V případě vašeho zájmu nám prosím pošlete e-mail na adresu: info@pronasdum.cz s vyjádřením vašeho zájmu o účast volnou formou. Počítáme s účastí max. 5 – 7 osob, aby měli všichni zúčastnění dostatek prostoru pro dotazy a aby dobře viděli správný postup práce při základním servisu oken. Pokud by zájem o účast přesáhl kapacitu těchto dvou termínů, připravíme termíny další, o kterých vás budeme informovat.

 

Těším se na setkání

Pozvánka na „Den otevřených oken, aneb jak správně seřídit okna“

Napsat komentář